AAEAAQAAAAAAAAY3AAAAJDY2NzYzMjEwLTUwZWItNDE5MC1iNjkzLTI3NTU3ZWZmZDY2MQ На ринку України – нове рішення ERP-класу – “BAS ERP”

Ми раді повідомити про випуск нового рішення ERP-класу – “BAS ERP”, яке є інноваційним рішенням для побудови комплексних інформаційних систем управління діяльністю багатопрофільних підприємств, розробленого з урахуванням кращих практик автоматизації великого і середнього бізнесу і яке враховує специфіку обліку в Україні.

“BAS ERP” є розвитком систем ERP-класу – “Управління виробничим підприємством для України” і “ERP для України (бета-версія)”, враховує досвід, накопичений при впровадженні та використанні цих систем в масштабних проектах, які налічують сотні робочих місць. Особливу увагу при розробці конфігурації було приділено реалізації функціональних можливостей, затребуваних великими підприємствами різних напрямків діяльності, у тому числі з технічно складним виробництвом.

Продукт “BAS ERP” є комплексним рішенням, що охоплює основні контури управління і обліку, яке дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємства.

УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ

У конфігурації реалізована функціональність заявок на витрачання грошових коштів, контролюється виконання платежів за заявками.

В обліку безготівкових грошових коштів розділені реєстрація оперативної інформації про вхідні та вихідні платежі (за первинними платіжними документами) і реєстрація виписок (реалізованих окремим документом). Це дозволяє підвищити оперативність обліку (зокрема, взаєморозрахунків), не спотворюючи при цьому облік коштів на банківських рахунках, полегшити обробку платіжок та виписок, отримати повний контроль за грошовими коштами, що знаходяться в процесі зарахування, списання або переміщення.

БЮДЖЕТУВАННЯ

У конфігурації реалізовано управління процесом бюджетування. При цьому в системі використовується інтуїтивно зрозуміла настройка структури бюджетів за рахунок використання “табличної моделі бюджетування”.

Різноманітні засоби автоматичного розрахунку бюджетних статей дозволяють здійснювати розшифровку до вихідних даних розрахунків. При цьому для кожної статті бюджету використовуються до 6 довільних аналітик.

МОНІТОРИНГ І АНАЛІЗ ПОКАЗНИКІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА

У конфігурації реалізовані нові можливості для побудови ієрархічної моделі цілей і цільових показників, включені інструменти для їх моніторингу, включаючи розширений аналіз і доступ з мобільних пристроїв.

РЕГЛАМЕНТОВАНИЙ ОБЛІК

Конфігурація містить весь необхідний інструментарій для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності в організації. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України.

УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ І РОЗРАХУНОК ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Підсистема призначена для організації роботи служб компанії, зайнятих управлінням людськими ресурсами, комплексної автоматизації процесів, що забезпечують підтримку кадрової політики підприємства з урахуванням всіх вимог чинного законодавства.

УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ

У конфігурації розроблена повністю нова підсистема управління виробництвом. Реалізовано новий підхід до управління процесами, який дозволяє мінімізувати залежність якості планування від точності нормативних даних. Це означає, що, навіть не маючи точних нормативів часу для всіх виробничих операцій, можна сформувати виконані виробничі плани.

Реалізовано два рівня управління виробництвом: рівень диспетчера – логіста підприємства і локальний (цехової) рівень управління. Планування по міжцеховим переділам здійснюється на підставі етапів ресурсної специфікації, завдання надходять у виробничі підрозділи для планування післяопераційних робіт відповідного етапу. Післяопераційне планування не є обов’язковим. Загальний обсяг робіт по етапу розбивається на партії запуску – маршрутні листи, які формуються на підставі маршрутних карт для етапу. Кожен маршрутний лист містить репліку даних маршрутної карти; в подальшому, при необхідності, в маршрутні листи можна вносити коригування для конкретної партії запуску. За допомогою маршрутних листів можна виробляти уточнення післяопераційного складу робіт і витрат матеріалів на кожну партію запуску.

УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ І РОЗРАХУНОК СОБІВАРТОСТІ

Конфігурація дозволяє організувати контроль матеріальних потоків і споживання ресурсів, що забезпечують виробничу, управлінську та комерційну діяльність підприємства. Облік витрат і розрахунок собівартості продукції виконується на основі даних оперативного обліку.

ОРГАНІЗАЦІЯ РЕМОНТІВ

Підсистема дозволяє вести довідник об’єктів ремонту, класифікувати їх за ознаками спільності складу паспортних характеристик, показників напрацювання, видів ремонту, режимів експлуатації. Відстежується стан об’єктів ремонту, а також приналежність і розташування. Об’єкти ремонту можуть бути вкладеними або вузлами інших об’єктів ремонту.

УПРАВЛІННЯ ВЗАЄМОВІДНОСИНАМИ З КЛІЄНТАМИ

У конфігурації реалізовано управління процесами продажів: регламентація етапів процесу, контроль виконання процесу, аналіз. З цією метою застосовується механізм бізнес-процесів, який автоматично відслідковує маршрут процесу і формує завдання виконавцям. Крім цього, реалізований спрощений режим управління процесом продажу з “ручним” переміщенням по етапах. Допускаються різні види процесів з різним складом етапів. Для них підтримується зберігання допоміжних документів – регламентів, інструкцій, шаблонів документів і т. д., необхідних при відпрацюванні процесу. Система накопичує статистику по  процесам, які виконуються, дозволяє розраховувати ймовірність доведення наявного потенціалу продажів до успішного результату ( “воронка продажів”) і проводити аналіз “вузьких місць” процесів.

УПРАВЛІННЯ ЗАКУПІВЛЯМИ

Підсистема забезпечує менеджерів, відповідальних за постачання, інформацією, необхідною для своєчасного прийняття рішень про поповнення запасів ТМЦ, для зниження витрат на закупівлі і чіткої організації взаємодії з постачальниками.

УПРАВЛІННЯ СКЛАДОМ І ЗАПАСАМИ

Для управління складом може застосовуватися схема ордерного складського обліку. Схема ордерного складу може включатися для операцій відвантаження і надходження незалежно. Складські ордера виписуються строго на підставі документів-розпоряджень, в якості яких можуть виступати замовлення або накладні. Ведеться облік отриманих, але невиконаних розпоряджень; технологія роботи складу може будуватися цілком “від електронних розпоряджень”.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ПЕРЕВАГИ

“BAS ERP” розроблена на новітній версії технологічної платформи BAS, яка дозволяє:

  • забезпечити високу надійність, продуктивність і масштабованість системи;
  • організувати роботу з системою через Інтернет, в режимі тонкого клієнта або веб-клієнта (через звичайний інтернет-браузер), в т.ч. в “хмарному” режимі;
  • створювати мобільні робочі місця з використанням планшетів і смартфонів під управлінням iOS або Android;
  • налаштовувати інтерфейс для конкретного користувача або групи користувачів, з урахуванням ролі користувача, його прав доступу і індивідуальних налаштувань.

Механізм функціональних опцій, реалізований в системі “BAS ERP”, дозволяє “включати” або “вимикати” різні функціональні частини прикладного рішення без програмування (зміни конфігурації).