Автоматизація фінансових та операційних процесів
Автоматизація бізнесу – це процес впровадження та експлуатації сукупності працюючих засобів
Автоматизація бізнесу – це процес впровадження та експлуатації сукупності працюючих засобів
Автоматизація бізнесу – це процес впровадження та експлуатації сукупності працюючих засобів (програми для автоматизації управлінського обліку), що забезпечують мінімізацію рутинних процесів, оптимізацію трудових та виробничих ресурсів з метою нарощування продуктивності та ефективності всіх операційних процесів.
Автоматизація та сервіс фінансового обліку допомагає збирати дані в базах даних, а СУБД надійно зберігає дані та дозволяє інтерпретувати їх та будувати складні зрізи. Крім того, зберігання інформації в БД є незрівнянно безпечнішим: права доступу, резервне копіювання, апаратний захист дозволяють всій комерційній та виробничій інформації зберігатися максимально надійно.
1
Необхідна консультація по автоматизації фінансових та операційних процесів?
2
Важко зрозуміти, які саме процеси автоматизувати?
3
Хочете комплексне ведення обліку в єдиній базі?
4
Консультанти EBS вже готові до Вашого запиту
Надання звітності за міжнародними стандартами
Мінімізація помилок у звітності
Оперативне реагування на запити клієнта
Оптимізація і підвищення якості звітності
Технічне та програмне забезпечення на високому рівні
Великі об’єми обробки інформації нашими спеціалістами
Постійні відслідковування законодавчих змін
Напрацьований досвід на провідних підприємствах
Щоб автоматизація фінансового обліку була повноцінно імплементована, краще за все звертатися до професіоналів. Наша компанія вже понад 22 роки на ринку, і цей досвід допоможе дати відповіді на найскладніші питання та вирішити будь-які кейси. Користуючись нашими послугами ви отримуєте експертний погляд на стан вашого підприємства та найкращі поради щодо його розвитку.
Цей список може бути продовжений з урахуванням специфіки кожного окремого бізнесу.
Наші спеціалісти проводять глибокий аналіз усієї фінансової структури компанії-замовника. Повна автоматизація фінансової звітності може тривати до року постійної роботи. Мета досягається поетапно:
1. Розробляється конкретне технічне завдання. Кінцевою метою будь-якої технічної програми є запровадження сучасних інформаційних систем, які допоможуть налагодити фінансову діяльність фірми.
2. Формування основних вимог замовника. Як правило, такими вимогами є: реєстрація та облік усіх даних у системі, де проводиться автоматизація, а також вимоги щодо дотримання якості звітності цієї системи.
3. Контроль за проектами. Передбачає перевірку вчасності та якості виконання процесу впровадження автоматизованої системи командою консультантів.
4. Робота з програмним продуктом. Це безпосередня реалізація складеного технічного завдання, що повністю відповідає потребам бізнесу. Ведення бухгалтерського та податкового обліку у різних сферах застосування фінансів фірми. Передбачено і контроль над вхідними/вихідними фінансами.
У будь-якому бізнесі зараз збирається багато даних і вони відкривають цікаві перспективи для роботи з клієнтами: можна здійснювати додатковий продаж, сегментувати, планувати акції, змінювати асортимент та інше. Щобільше, будь-яке рішення, прийняте за натхненням, без аналізу якісних та кількісних показників, швидше за все обернеться провалом. Збирати дані вручну в Excel – важка і невдячна праця, оскільки таку інформацію легко втратити або пошкодити, а організована вона як правило дуже погано. Найкраще рішення цієї проблеми – програма для ведення обліку.
Грамотна та своєчасна автоматизація управлінського обліку покращує стан справ у будь-якій компанії. Фінансовий облік для малого бізнесу настільки ж важливий як і для підприємств національного масштабу. У компаній різні метрики, бізнес-процеси, але є група цілей автоматизації, яка є універсальною для більшості організацій.
Людський фактор — це, мабуть, найперше, із чим бореться автоматизація в компанії. Ось приблизний мінімум корпоративних проблем, з якими стикається малий та середній бізнес: втрачені можливості контакту з клієнтами, забуті та ніде не зафіксовані дані, розтягнуті в часі елементарні завдання, офісна та віддалена прокрастинація, «свої» приватні клієнти менеджерів, розкритття комерційної інформації та ін. Коли в руках, а точніше на серверах бізнесу з’являється програма для фінансового обліку бізнес-процесів усіх рівнів (керуючі, операційні), більшість цих проблем легко і відносно безболісно вирішуються.
Економія – одна з ключових цілей автоматизації. Вклавшись у програмне забезпечення, компанії використовують його або для збільшення продуктивності праці, або для скорочення витрат. Таким чином, компанія як мінімум економить час і гроші на зміні структури угод та продажів, збільшуючи при цьому оборот та прибуток. Щоб автоматизація виявилася відверто збитковою, потрібно просто закинути куплену програму та забути про витрачені гроші.
Упорядкувати та прискорити бізнес-процеси – ключове завдання, які виконують програмні продукти для обліку фінансів. Скорочення часу на кожну операцію, визначення точних етапів, відповідальних та строків робить процес ефективним, прозорим та налагодженим. Чіткий розподіл завдань між співробітниками мінімізує людський фактор та скорочує пов’язані з ним ризики.
Збільшення прозорості бізнесу загалом — важлива мета. Автоматизація допомагає співробітникам працювати з клієнтами та один з одним у єдиній інформаційній системі; клієнтам – отримувати своєчасне та якісне обслуговування; керівнику – бачити реальні результати роботи співробітників. Така прозорість не лише формує позиціонування компанії, а й веде до зростання виручки завдяки виключенню конфліктів та лояльності клієнтів, а також стандартизації процесів (стандартний, фіксований бізнес-процес – ознака надійної компанії).