Наша команда 2017-07-12T10:52:16+00:00

НАША КОМАНДА

FCCA, Керуючий партнер та директор
Олена Вольська – партнер-засновник консалтингової компанії EBS. Вона – дипломований бухгалтер вищої категорії (FССА) з більш ніж 16 річним практичним досвідом роботи в міжнародній бухгалтерії та фінансах в Україні. Своєю особливою місією Олена Вольська вважає – змінити філософію українських менеджерів в управлінні компанією, щоб допомогти їм розкрити весь потенціал своїх компаній та досягти визначних результатів.
Старший партнер
Наталя Саргунс - експерт в галузі фінансового менеджменту і операційної діяльності компанії. Після отримання ступеня бакалавра в економіці, Наталя зосереджується на отриманні досвіду в сферах українського та міжнародного бухгалтерського обліку, фінансового менеджменту та операційного розвитку підприємств. Бажання допомагати іншим компаніям привело Наталю Саргунс в 2007 році в консалтингову компанію EBS, де їй запропонували стати Старшим Партнером. Різноманітність проектної роботи дозволяє Наталії повноцінно застосовувати всі свої знання, уміння і навички. Адже не дарма її головний принцип - доводити будь-яку розпочату справу до кінця.
Партнер, Керівник практики управлінського консалтингу
Ольга Калюк - стратег, досвідчений менеджер і дипломований бухгалтер. Вона має ступінь Магістра бухгалтерського обліку та аудиту, а також диплом МВА. Ольга почала свою кар'єру в якості спеціаліста з кредитування та залучення ресурсів у банківських установах. Робота в цій сфері протягом 7 років дала можливість навчитися взаємодіяти з клієнтами, думати системно та управляти грошовими ресурсами. Найбільша похвала для Ольги Калюк - це успіх клієнтів компанії EBS: «Гордість за свою роботу приходить тоді, коли ти бачиш, що клієнти навчилися приймати правильні рішення, вибудовувати продумані стратегії розвитку, .. і в цьому є частинка твоєї заслуги!»
Партнер, Керівник практики аутсорсингу бухгалтерського обліку та фінансового менеджменту
Олена Левшун - член Асоціації Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів (АССА) з більш ніж 8 річним практичним досвідом роботи у сфері бухгалтерського, податкового та управлінського обліку. Олена впевнена, що найкраща мотивація для неї та її команди - це задоволення клієнтів та їх позитивні відгуки стосовно виконаної роботи.
Партнер, Керівник групи HR послуг
Євгенія Вознюк є керівником групи HR послуг, професійним HR- консультантом, експертом з підбору топ-менеджменту в міжнародні і українські компанії. Євгенія повністю організувала департамент HR консалтингу в компанії, (команда з близько 5ти HR спеціалістів), передавши власний практичний досвід, знання, навчивши HR консультантів, має солідний практичний досвід виконання проектів з проектування та розробки ефективних організаційних структур, оптимізації та впровадження змін в організаційні структури, розробки нормативних документів, проектування стратегій розвитку. Важливо підкреслити, Євгенія має досвід у наданні послуг HR-аутсорсингу для міжнародних і українських компаній, консультуванню з питань трудового законодавства, а також в проведенні семінарів з питань продажів та стратегій розвитку.
Партнер, Керівник групи трансфертного ціноутворення
Аліна Бакуліна є фахівцем в галузі міжнародного оподаткування та трансфертного ціноутворення, експертом з питань міжнародної реструктуризації бізнесу. Аліна має досвід в реалізації проектів в сфері українського, російського і міжнародного оподаткування, трансфертного ціноутворення, податкового планування, податкових due diligence. З кінця 2014 року Аліна є керівником Групи трансфертного ціноутворення EBS. В її обов'язки входить координування всього процесу підготовки документації та звітності з трансфертного ціноутворення, надання консультацій з питань трансфертного ціноутворення в Україні та світі. Аліна також бере участь в проектах з надання консультацій з міжнародного оподаткування та українського валютного регулювання. Аліна володіє німецькою та англійською мовами.