ERP:Регламентований облік

Облік оподатковуваного прибутку, ПДВ та Єдиного податку реалізований відповідно до норм Податкового кодексу України.

До складу конфігурації включений план рахунків бухгалтерського обліку, відповідний Наказу Міністра фінансів України “Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку та інструкції по його застосуванню” №291 від 30 листопада 1999 року. Склад рахунків, організація аналітичного, валютного, кількісного обліку на рахунках відповідають вимогам законодавства по веденню бухгалтерського обліку і віддзеркаленню даних в звітності. При необхідності користувачі можуть самостійно створювати додаткові субрахунки і розрізи аналітичного обліку.

Конфігурація надає користувачеві набір стандартних звітів, які дозволяють аналізувати дані по залишкам, оборотам рахунків і по проводках в різних розрізах. При формуванні звітів є можливість налаштувати угруповання, відбір і сортування інформації, виведеної в звіті, виходячи із специфіки діяльності організації і виконуваних користувачем функцій.

У конфігурацію включені обов’язкові (регламентовані) звіти, призначені для подання власникам організації і контролюючим державним органам: форми бухгалтерської звітності, податкові декларації.

Регламентовані звіти, для яких така можливість передбачена нормативними документами, можуть бути вивантажені в електронному вигляді.

Основні інноваційні рішення і розвиток функціоналу:

  • Налаштування правил відображення господарських операцій для груп фінансового обліку.
  • Облік фактів господарської діяльності відкладеним проведенням з контролем актуальності відображення.
  • Оперативний контроль формування проводок для довільного документа.
  • Автоматичне формування вихідних податкових накладних та додатків до них виходячи з номенклатурного складу документів відвантаження.
  • Контроль повноти і правильності реєстрації вхідних податкових документів з точністю до ставки ПДВ і податкового призначення придбання.
2017-12-29T11:34:21+00:00 29.12.17|Без категорії|