Choice Peers International 2017-08-28T10:23:56+00:00

CPI є глобальною мережею, до складу якої входять незалежні бухгалтерські та консалтингові фірми, які забезпечують зв’язок інтегрованих фінансових та ділових послуг.

Choice International Limited – це повноцінний комплексний постачальник фінансових послуг, створений у 1993 році. Фірма пропонує своїм клієнтам послуги у сфері фондової торгівлі, управлінського консалтингу та електронної комерції.

Провідний аналітичний центр у CPI працює на основі досвіду знань з боку високопоставлених членів, які мають значні стратегічні досягнення з відомими фірмами. Маючи 26-річний досвідом роботи в галузі, кожен з членів основної групи має глибокий досвід на індійському фінансовому ринку.

Choice Group інвестує неймовірні ресурси в наукові дослідження та технології як основні сфери для формування свого зростання та постійного покращення в очах клієнтів. Група також розробила надійну інфраструктуру для вирішення складних та важливих проблем; Всі члени CPI – висококваліфіковані професіонали, які зберігають етичні цінності для всіх видів підприємницької діяльності.

http://www.choiceindia.com